Dobry rok

 

Jubileuszowy rok Eco Trade dobiega końca, 25 lat na rynku branżowym , 25 lat wytężonej pracy ale również wielu przyjemnych chwil spędzonych w gronie naszych współpracowników.
To był dobry rok.
Firma rozwinęła współpracę z partnerami z całego świata, nasza obecność na targach w USA, Emiratach Arabskich czy RPA przyczyniła się do powiększenia grona partnerów biznesowych poza Europę.
Produkty Eco Trade zostały wysoko ocenione na targach nie tylko przez uznane autorytety ale również przez konsumentów czego wynikiem jest przyznanie firmie licznych nagród jak Złote Medale czy Wybór Konsumentów.
Jesteśmy dumni z dokonań i pozycji jaką obecnie zajmujemy na rynku, co utwierdza nas w przekonaniu o słuszności i dobrych wyborach przy podejmowaniu decyzji.
Jesteśmy przekonani, że nasza silna pozycja na rynku jest przede wszystkim konsekwencją dobrze wykonanej pracy na każdym szczeblu.
Chcielibyśmy podziękować również wszystkim partnerom za pomoc w realizacji naszych celów, za owocną współpracę, uczciwość partnerską i pozytywne nastawienie.