Strona wykorzystuje pliki ciasteczek. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności oraz w obowiązku informacyjnym.

pl / en

NATURA

Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy Państwu nasze mieszanki piekarnicze i cukiernicze z linii Natura. Każda z receptur sygnowana jest logiem „czystej etykiety”. W składzie poniższych mieszanek znajdą Państwo wyłącznie naturalne składniki. Starannie dobrane kompozycje sprawiają, że nasze produkty odznaczają się zawsze tym samym, wysokim poziomem jakości. Zdecydowaną zaletą stosowania naszych mieszanek, jest krótszy czas przygotowywania asortymentu piekarniczego, co bardzo usprawnia pracę zakładów piekarskich. Dodatkowo nasi technolodzy, chętnie wesprą Państwa na każdym etapie produkcyjnym. Bogata oferta sprawia, że nasz asortyment zadowoli nawet najbardziej wymagających piekarzy oraz konsumentów.

Mieszanki piekarskie

Wysokiej jakości mieszanki chlebów i bułek, które są obecnie codziennym narzędziem pracy piekarza. Starannie wyselekcjonowane i dobrane kompozycje składników sprawiają, że produkty są zawsze na tym samym, wysokim poziomie. Bogata oferta linii NATURA sprawia, że nasze mieszanki zadowolą nawet najbardziej wymagających piekarzy oraz konsumentów.

ICER linia dodatków do produkcji pieczywa o odroczonym wypieku

Produkty wytwarzane z zastosowaniem technologii odroczonego wypieku charakteryzują się lepszym aromatem, chrupiącą skórką, delikatniejszym smakiem, mniejszym udziałem drożdży i dłuższym okresem świeżości, a co najważniejsze produkty te są bezpieczne dla zdrowia. Bardzo ważna jest w oczach klientów powtarzalność smaku i jakości oraz szybkie reagowanie na zmiany. Dlatego konieczne jest, uwzględnienie technologii odroczonego wypieku, myśląc o przyszłości i rozwoju swojej firmy.

Zastosowanie produktów linii ICER pozwala wydłużyć okres świeżości pieczywa.

Polepszacze, dodatki wypiekowe i funkcjonalne

Produkty przygotowane z myślą o usprawnieniu procesów technologicznych w zakładach piekarniczych i cukierniczych. Dzięki zastosowaniu dodatków wypiekowych mamy wpływ na końcowy produkt i jego wygląd czy świeżość oraz stabilność produkcji.
W zależności od potrzeb oferujemy dodatki w dawkowaniach od 0,1% do 10%.
Niektóre z dodatków posiadają czystą etykietę.

Mieszanki wieloziarniste i posypki dekoracyjne

W ofercie bogactwo ziaren i płatków w różnych kompozycjach. Produkty przeznaczone głównie jako dodatek do wypiekanego asortymentu oraz do dekoracji pieczywa. W składzie mieszanek specjalnie wyselekcjonowane, wysokiej jakości ziarna i płatki. Stosując różnorodne mieszanki wieloziarniste mamy możliwość wypiekania urozmaiconego wachlarza pieczywa podnosząc jednocześnie walory gotowego produktu.

Cukiernictwo

Z pasji i miłości powstają słodkie dzieła sztuki. Nasi Mistrzowie Cukiernictwa dokładają wszelkich starań aby składniki wykorzystane w recepturach spełniały najwyższe standardy i oczekiwania konsumentów. Znajdą tu Państwo szeroki asortyment ciast, babek, nadzień, polew oraz kremów i dodatków. Firma Eco Trade posiada w swojej deserowej ofercie produkty o obniżonej zawartości cukrów.

Fundusze EuropejskieRzeczpospolita PolskaUnia Europejska Europejskie Fundusze Strukturalne i Inwestycyjne