Strona wykorzystuje pliki ciasteczek. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności oraz w obowiązku informacyjnym.

pl / en

O NAS

Od 1993 roku kreujemy trendy. To właśnie wtedy powstała firma Eco Trade.

Od początku swojego istnienia specjalizujemy się w branży piekarsko-cukierniczej. Posiadamy wiele autorskich receptur, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców. Wszystkie są przygotowane w oparciu o tradycyjne smaki, aktualne trendy i kreatywność oraz doświadczenie naszych pracowników.

Zostaliśmy uznani w kraju i zagranicą za wiarygodnego partnera oferującego wysokiej jakości produkty oraz profesjonalne usługi technologiczne i marketingowe.

Tworząc produkty firmy Eco Trade dokładamy wszelkich starań aby składniki w nich użyte były naturalne, dzięki temu wiele naszych produktów posiada „CZYSTĄ ETYKIETĘ”.

Bezpieczeństwo i jakość produkowanej przez nas żywności gwarantuje wprowadzony przez nas system HACCP oraz standard IFS FOOD. Pozwalają one również na zaliczenie nas do grona firm spełniających wszelkie polskie i unijne przepisy związane z bardzo wysokimi standardami oferowanych produktów.

Zaopatrujemy kilka tysięcy piekarni i cukierni w kraju i za granicą, a nasza oferta obejmuje:

 

Dodatkowym atutem naszej oferty jest nowoczesny zakład produkcyjny wraz z centrum logistycznym, dzięki któremu jesteśmy w stanie wyprodukować oraz dostarczyć każde, nawet najbardziej wymagające zamówienie, a wszystko to zlokalizowane w logistycznym sercu polski.

Nasz wykształcony i doświadczony zespół pozostaje do Waszej dyspozycji oraz zapewnia profesjonalną obsługę i doradztwo.

 

Fundusze EuropejskieRzeczpospolita PolskaUnia Europejska Europejskie Fundusze Strukturalne i Inwestycyjne